Etkinlikler

Değerlendirme Toplantısı – Afyonkarahisar (10-11 Mart 2018)

Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı çalışmalarının değerlendirilmesi amacıyla 10-11.03.2018 tarihlerinde Afyonkarahisar ilinde “Değerlendirme Toplantısı” gerçekleştirilmiştir. 

Ankara Küçük ve Orta Ölçekli Mükellefler Grup Başkanlığı’nın ev sahipliği yaptığı toplantıya Kurul Başkanı Sayın Hüseyin KARAKUM, Kurul Başkan Yardımcıları Yakup AKPINARBehçet BAL, Osman KIRBIYIK, Murat Selçuk TAŞKIRAN, Süleyman DEMİR ve Muhsin ATCI ile birlikte Vergi Denetim Kurulu Grup Başkanları, Grup Başkan Yardımcıları ve Başkanlıkta görevli Koordinatörler ve Vergi Müfettişleri katıldılar.

Toplantıda Vergi Denetim Kurulu Başkan Yardımcıları görev alanlarına ilişkin olarak görüş ve önerilerini paylaşmışlardır.

Yine toplantıda “Denetimde Yeni Yaklaşımlar”, “Rapor Kalitesinin Artırılması” ve “Mükellef ve Vergi Müfettişi İlişkileri” konularında sunumlar yapılmıştır.

Değerlendirme toplantısı, Kurul Başkanımız Sayın Hüseyin KARAKUM’un, Vergi Denetim kurulu Başkanlığının misyonu ve vizyonuna yönelik genel değerlendirmeleri ile sonuçlandırılmıştır.